KONIEC SEZONU 2015/2016

Witam.
Koniec sezonu 2015/2016 chciałbym skomentować w paru zdaniach.
Uważam, że ten sezon pomimo małych wpadek i paru ekscesów był dobrym sezonem, który dostarczył nam wiele emocji i tych wspaniałych i kilku smutnych ale narzekać na nudę nie mogliśmy :D . Przypomnijmy sobie wesoły autobus na wyjazdach, albo mecz w błocie z Łęgajnami lub wygraną z niepokonaną drużyną Świątek, zacięte pojedynki z Wałpuszą Jesionowiec albo gonitwę z wygrywającymi Klewkami zakończona 7:6 dla nas (wynik jak w siatkę ) :D . Także nasi mali wychowankowie dostarczyli nam wielu emocji na turniejach w Gietrzwałdzie lub awansu z pośród ok. 80 zespołu Orlików do półfinału. Juniorzy GKS-u grający pod barwami Kozłowa też mieli swoje 5 min., mecze które oglądałem z ich udziałem były z ich strony pełne zaangażowania i choć mieli trudnych przeciwników to nigdy się nie poddawali i walczyli do końca.
Zatem chciałbym podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do istnienia klubu GKS Szczytno :
1.Wójt Gminy Szczytno Pan Sławomir Wojciechowski , z-ca Wójta Pani Ewa Zawrotna i pracownicy Gminy Szczytno - dzięki tym osobom możemy przezywać te wspaniałe emocje.
2. Sponsorom : Vita-Med Szczytno z panem Jerzym Topolskim na czele , Towarzystwu Ubezpieczeniowemu Pana Maliszewskiego, Pani Wiesławej Bogackiej z Leman, Zakładowi Fryzjerskiemu Pani Walerzak, oraz wszystkim tym osobom, które dołożyły swoją cegiełkę w byt GKS-u Szczytno
3. Zarządowi : Zdzisław Bogacki , Jarosław Kostiuk , Krzysztof Gołota , Paweł Walerzak
4. Trenerom : Szymon Rapacki, Jarosław Kostiuk, Daniel Gadomski , Pan Zdzisław z Rudki :D, Dominika Nowakowska
5. Wszystkim piłkarzom tym starszym i tym młodszym - dzięki wam i waszemu zaangażowaniu mamy świetną atmosferę, możemy razem się spotykać po to by wspólnie na sportowo spędzać czas, po to by dostarczać sportowych emocji kibicom, rodzinom, znajomym i sobie samym. Każdy z Was jest mi bliską osobą i chcę abyście wiedzieli, że zawsze możecie na mnie liczyć.
6. KIBICOM !!! Atmosfera jaką tworzycie na meczach jest wspaniała !!! Dla takich chwil warto jechać na mecz !!!
7. Dziękuję również osobom, które pomagają przy przygotowaniu boiska , są opiekunami na meczach dzieciaków, użyczają swoich pojazdów do przewozu zawodników, opiekunom biwakowiczów.
Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam szczerze ale nie znaczy, że o Was nie pamiętam. Po prostu jest z Was taka rzesza ludzi, iż nie jestem w stanie wszystkich wymienić jednym tchem, bez przygotowania. Pozdrawiam Wszystkich !!!

Prezes GKS Szczytno Grzegorz Pilecki

Powiązana galeria: